Kalendarz brań na marzec 2014

Napisał: Łukasz. Artykuł dotyczy: Kalendarz brań

kalendarz brańMarzec w tym roku to bez wątpienia miesiąc początku sezonu dla wielu wędkarzy. Coraz cieplejsze dni zapewne zapewne zdecydujemy się spędzić nad wodą. Wykorzystujemy aurę, która da nam szansę naprawdę fajnie połowić. Wiosna sprzyja dobrym braniom szczególnie płoci i jazi. Na pierwszy plan wysuwają się delikatne zestawy spławikowe czy feederowe. Tak oto prezentuje się kalendarz brań na miesiąc marzec:

Kalendarz brań na styczeń 2014

Napisał: Łukasz. Artykuł dotyczy: Kalendarz brań

kalendarz brańPrzed nami pierwszy miesiąc nowego sezonu wędkarskiego. Zawsze styczeń kojarzył nam się z łowieniem na lodzie, jednak tegoroczna zima jest dla nas wyjątkowo łaskawa i pozwala kontynuować sezon poprzedni. Także cieszmy się aurą i próbujmy łowić m.in płocie bo na te ryby jest szansa właśnie o tej porze roku. W tym rozpoczynającym się sezonie życzę Wam samych wędkarskich sukcesów. A oto kalendarz brań na styczeń:

Kalendarz brań na grudzień 2013

Napisał: Łukasz. Artykuł dotyczy: Kalendarz brań

kalendarz brańPrzed nami pierwszy miesiąc kalendarzowej zimy, chociaż pogoda za oknem jej nie przypomina. Rozpoczyna się sezon miłośników wędkowania w ciepłych wodach kanałów. Być może już w tym miesiącu dostaniemy szanse połowić na pierwszym lodzie. Czas pokaże co przyniesie aura. Dla zainteresowanych załączam kalendarz brań na grudzień.

Kalendarz brań na listopad 2013

Napisał: Łukasz. Artykuł dotyczy: Kalendarz brań

kalendarz brańListopad to miesiąc, który kojarzy mi się głównie z połowami drapieżników – szczupaków i sandaczy. Jeśli jednak wciąż nastawiamy się na ryby spokojnego żeru, to warto pomyśleć o złowieniu płoci, które o tej porze roku wykazują dobrą aktywność żerową. Pamiętajmy o zastosowaniu możliwie najdelikatniejszego zestawu co powinno wpłynąć na brania oczywiście na plus. Tak oto prezentuje się kalendarz brań na najbliższy miesiąc. Jak widzimy wskazuje kilka dni, kiedy to ryby powinny nawet fajnie brać. Czy się sprawdzi? Zobaczymy wkrótce.

Kalendarz brań na październik 2013

Napisał: Łukasz. Artykuł dotyczy: Kalendarz brań

kalendarz brańWkraczamy w pełni w sezon jesienny. Coraz krótsze dni, chłodne noce, to nieodłączne elementy tego etapu wędkarskiego sezonu. Październik to doskonały czas do połowu drapieżnika. Szczupaki i sandacze powinny żerować chętniej niż jakiś czas temu. Białoryb także będzie aktywniejszy w poszukiwaniu pokarmu. Dla wszystkich zainteresowanych kalendarzem brań na październik 2013 zamieszczam poniżysz obrazek:

Get Adobe Flash player

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress